Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Omietky potery Banska Bystrica Pozri Viac...
Tynki maszynowe Podhale

Tynki tradycyjne ręczne

Tynki tradycyjne nakładane ręcznie wykonujemy z materiałów mieszanych na budowie w betoniarce ( cement, wapno, piasek ) Oferujemy profesjonalne wykonanie tynków cementowo wapiennych.

Zacieranych na gładko – pod malowanie i wykonywanych w wysokim standardzie. Tynki tradycyjne SA zdrowe, ekologiczne, bardzo mocne i oddychające. Powierzchnie ścian i sufitów wyprowadzamy równo przy użyciu listew tynkarskich i zacieramy tynk tak że nadaje się od razu pod malowanie. Tynki tradycyjne wykonujemy przy użyciu agregatu do podawania zapraw lub przy użyciu betoniarki i zacieramy metodą tradycyjną. Stosujemy materiały najlepsze i posiadające atest.

 

Nasza oferta obejmuje wykonanie tynków cementowo – wapiennych białych lekkich. Zacieranych piaskiem kwarcowym drobniutkim !! Powierzchnia ścian jest gładziutka !! i gotowa do malowania.

  • Prace nasze wykonujemy zawsze profesjonalnie spełniając oczekiwaniom Klienta
  • Potwierdzeniem naszej jakości jest udzielenie 24 – miesięcznej gwarancji
  • Zabezpieczamy stolarkę okienno i ościenną
  • Zapraszamy do obejrzenia prac w budynkach przez nas tynkowanych
  • Bezpłatna wycena przed rozpoczęciem prac, szczegółowy obmiar ( Teren Podhala i Krakowa )

Tynki tradycyjne ręczne Podhale, tynki tradycyjne ręczne Małopolska, tynki ręczne Śląsk oraz inne.

Pracujemy na markowych produktach :

Wszelkie prawa do opisów i szablonu sa nasza wlasnoscia - kopiowanie oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i wlasnosci intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170