Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Wylewki maszynowezobacz więcej... Omietky potery Banska Bystrica Pozri Viac...
Tynki maszynowe Podhale

Tynki maszynowe cementowo – wapienne

Tynki maszynowe cementowo – wapienne wykonujemy z gotowych zapraw jak ALPOL, DOLINA NIDY LEKKI, ARSANIT PREMIUM bądź też z materiałów mieszanych na budowie ( cement, piasek ) Tynki cementowo - wapienne są wykonywane dwu warstwowo ( obrzutka, narzut ) a tynki z materiałów mieszanych wykonujemy trzywarstwowo ( szpryca,narzut,szlichta ). Grubość tynku wynosiokoło 1,5-3,0cm tynk cementowo-wapienny dobrze akumuluje ciepło i zwiększa komfort akustyczny. Tynk maszynowy cementowo – wapienny jest wytrzymały na uszkodzenia i wilgoć w porównaniu do tynku gipsowego.

W przypadku większej ilości używamy silomatu co przyspiesza wykonanie prac. Tynki wykonujemy ze sprawdzonych i atestowanych materiałów, zabezpieczamy stolarkę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Na ościeżach zakładamy narożniki metalowe a na szpaletach listwy plastikowe. Całość jest gąbkowana i filcowana co nadaje ścianie przyjemny i ładny wygląd. Zapraszamy do oglądnięcia naszych prac w celu oceny jakości wykonania.

Tynki maszynowe gipsowe

Powierzchnie ścian pokryte tynkiem gipsowym są przyjemne w dotyku a pomieszczenie ciepłe i przytulne. Gips reguluje wilgotność wchłaniając lub oddając jej nadmiar. Tynki gipsowe znajdują zastosowanie w nowych obiektach typu deweloperskiego i domkach jednorodzinnych i stanowią idealne podłoże pod malowanie. Wykonujemy tynki gipsowe dla firm budujących duże obiekty i osiedla jak i dla odbiorców indywidualnych ( domy jednorodzinne ). Jedna brygada jest w stanie położyć dziennie 150m2 tynku.Tynki gipsowe można nakładać przy użyciu silomatu co też znacznie przyśpiesza czas wykonania. Jednak tynki gipsowe mają też i wadę: są mniej wytrzymałe od tynków cementowo - wapiennych do tynkowania Pensjonatówi domów wycieczkowych proponujemy wykonanie twardszych tynków cementowo - wapiennych. Zapraszamy do współpracy Firmy i Klientów indywidualnych.

Tynki maszynowe Podhale, tynki maszynowe cementowo - wapienne Małopolska, tynki maszynowe gipsowe Śląsk oraz inne.

Pracujemy na markowych produktach :

Wszelkie prawa do opisów i szablonu sa nasza wlasnoscia - kopiowanie oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i wlasnosci intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170